Orgel en kansel in de Oude Lutherse Kerk

Kerkdiensten

Oude Lutherse Kerk aan het Spui Singel 411

Oude Lutherse Kerk aan het Spui Singel 411

De Nieuwe Stad Luthuliplein 11

De Nieuwe Stad Luthuliplein 11

Haarlem Witte Herenstraat 22

Haarlem Witte Herenstraat 22

Lutherse Kerk Alkmaar

Lutherse Kerk Alkmaar
zondag 7 april 2024
Quasi Modi Geniti
10.30 uur
Ds. H. Donga
10.30 uur
Ds. R. Vos
10.30 uur
Ds. S. van Kammen
10.30 uur
Laatdienst
zondag 14 april 2024
Misericordias Domini
10.30 uur
Ds. A. van der Stoel
10.30 uur
Br F. Oliviera
10.30 uur
Mw drs B. Heckel
10.30 uur
Muziekdienst, Fred Huurman
zondag 21 april 2024
Jubilate

10.30 uur
Mw I. Zwart

10.30 uur
Ds. G. Riemer

10.30 uur
Ds. S. van Kammen, Vier de zondag

10.30 uur
Ds. F. Timmers

zondag 28 april 2024
Cantate

10.30 uur
Ds. A. van der Stoel

10.30 uur
Mw ds. Y. Bos m.m.v. cantorij

10.30 uur
Ds. S. van Kammen

zondag 05 mei 2024
Rogate

10.30 uur
Ds. H. Koetsveld

10.30 uur
Ds. S. van Kammen

10.30 uur
Laatdienst

donderdag 9 mei 2024
Hemelvaartsdag

10.30 uur
Ds A. van der Stoel in Luther Museum Amsterdam met bijzondere muziek

10.00 uur
Gezamenlijke viering met PGZO

19.00 uur
geen dienst

zondag 12 mei 2024
Exaudi
10.30 uur
Ds. A. van der Stoel
10.30 uur
Ds. J. Lotterman
10.30 uur
Ds. G. Scholten
10.30 uur
Muziekdienst, Marianne en Inge
zondag 19 mei 2024
1e Pinksterdag
10.30 uur
Ds.A. Wöhle
10.30 uur
Ds. G. Riemer, H. Avondmaal
10.30 uur
Ds. S. van Kammen
10.30 uur
Mw ds. Y. Bos
zondag 26 mei 2024
Trinitatis
10.30 uur
Ds. M. van Wijngaarden
10.30 uur
Ds. M. van Garderen, m.m.v. cantorij
10.30 uur
Ds.S. van Kammen
10.30 uur
Oecumenische viering Alkmaarse Raad van kerken in gebouw Apostolisch Genootschap, Picassolaan
zondag 02 juni 2024
1e na Trinitatis
10.30 uur
Ds. A. van der Stoel
10.30 uur
Ds. G. Riemer
10.30 uur
Ds. S. van Kammen, H. Avondmaal
10.30 uur
Laatdienst
zondag 9 juni 2024
2e na Trinitatis
10.30 uur
Mw ds. K. Storch
10.30 uur
Ds. N. Vlaming m.m.v. cantorij
10.30 uur
Ds. H. Spoelstra
10.30 uur
Muziekdienst, Corne vd Horst
zondag 16 juni 2024
3e na Trinitatis
10.30 uur
Ds.A. Wöhle
10.30 uur
Ds. A. van der Meijden
10.30 uur
mw ds. I Leng
10.30 uur
Ds. A. van der Stoel
zondag 23 juni 2024
4e na Trinitatis

10.30 uur
Mw. Ds. M. Boruwer

10.30 uur
Ds. G. Riemer, H. Avondmaal

10.30 uur
Mw drs. B. Heckel

zondag 30 juni 2024
Keti Koti

10.30 uur
Ds. A. van der Stoel

10.30 uur
gezamenlijke viering met PGZO

10.30 uur
Zomerdienst in Lutherse Kerk, Ds. S. van Kammen,

zondag 7 juli 2024
6e na Trinitatis

10.30 uur
Mw dr. C. Pumplun

10.30 uur
Ds. G. Riemer met PGZO

10.00 uur
Zomerdienst bij Remonstranten 

zondag 14 juli 2024
7e na Trinitatis
10.30 uur
Ds. A. van der Stoel
10.30 uur
PGZO
10.30 uur
Zomerdienst PKN centrum
10.30 uur
Muziekdienst, Anneke
zondag 21 juli 2024
8e na Trinitatis
10.30 uur
Ds.A. Wöhle
10.30 uur
Ds. G. Riemer met PGZO, H. Avondmaal
10.30 uur
Zomerdienst Lutheranen Ds.G.Scholten
10.30 uur
Ds. S. van Kammen
zondag 28 juli 2024
Prideweek

10.30 uur
Ds A. van der Stoel, H. Avondmaal

10.30 uur
PGZO

10.30 uur
Zomerdienst: Remonstranten

zondag 4 augustus 2024
10e na Trinitatis

10.30 uur
Viering in OLK of Haarlem

10.30 uur
Zomerdienst Lutheranen:

zondag 11 augustus 2024
11e na Trinitatis

10.30 uur
Ds. H. Donga

10.30 uur
Viering in OLK of Haarlem

10.00 uur
Zomerdienst bij PKN centrum 

10.30 uur
Muziekdienst, Hannah en Inge

zondag 18 augustus 2024
12e na Trinitatis

10.30 uur
Ds. Andreas Wöhle, Lutheran Summerschool

10.30 uur
Viering in OLK of Haarlem

10.30 uur
Zomerdienst Remonstranten

10.30 uur
Ds. G. Scholten

zondag 25 augustus 2024
13e na Trinitatis

10.30 uur
Mw ds. Marieke Brouwer

10.30 uur
Viering in OLK of Haarlem

10.30 uur
Zomerdienst Lutheranen, Ds. S. van Kammen

zondag 01 september 2024
14e na Trinitatis

10.30 uur
Ds A. van der Stoel, H. Avondmaal

10.30 uur
Viering 31 jaar DNS, gezamenlijke viering

10.30 uur
Ds. S. van Kammen, H. Avondmaal

zondag 08 september 2024
15e na Trinitatis
10.30 uur
Ds. A.Wöhle, startzondag
10.30 uur
Ds. G. Riemer
10.30 uur
Ds. G. Scoolten
10.30 uur
Muziekdienst, Sybren Rozendal
zondag 15 september 2024
16e na Trinitatis
10.30 uur
Mw ds. C. Hübner
10.30 uur
Mw ds. L. van Zanden, H. Avondmaal
10.30 uur
Ds. S. van Kammen
10.30 uur
Mw drs E. Aarsen-Schiering
zondag 22 september 2024
17e na Trinitatis

10.30 uur
Ds.A. Wöhle

10.30 uur
Ds. G. Riemer, vredesweek

10.30 uur
Ds. S. van Kammen

zondag 6 oktober 2024
19e na Trinitatis
10.30 uur
mw dr. N. Vos
10.30 uur
Ds. G. Riemer, H. Avondmaal, doopdienst
10.30 uur
Ds. S. van Kammen
10.30 uur
Laatdienst
zondag 13 oktober 2024
20e na Trinitatis
10.30 uur
Ds. A. van der Stoel
10.30 uur
Br F. Olivieira, oogsfeest
10.30 uur
Ds. H. Spoelstra
10.30 uur
oogstdiienst mw ds. Y. Bos
zondag 20 oktober 2024
21e na Trinitatis
10.30 uur
Ds.A. Wöhle
10.30 uur
Ds. J. Lotterman m.m.v. cantorij
10.30 uur
Ds. G. Scholten
10.30 uur
Muziekdienst, Marianne en Fred
zondag 27 oktober 2024
22e na Trinitatis

10.30 uur
Ds. H. Donga, Groningerdienst

10.30 uur
Ds. G. Riemer

10.30 uur
Ds. S. van Kammen

zondag 29 september 2024
18e na Trinitatis

10.30 uur
Ds A. van der Stoel

10.30 uur
Ds S. van Kammen

10.30 uur
Mw drs B. Heckel

donderdag 31 oktober 2024
Hervormingsdag
19.00 uur
Ds A. van der Stoel
zaterdag 02 november 2024
Alle Zielen
19.00 uur
Ds.A. Wöhle
19.00 uur
Ds. G. Riemer en PGZO
zondag 03 november 2024
22e na Trinitatis
10.30 uur
Ds A. van der Stoel, H. Avondmaal
10.30 uur
Ds. A. van der Stoel m.m.v. cantorij
10.30 uur
Ds. S. van Kammen, H. Avondmaal
10.30 uur
Laatdienst
zondag 10 november 2024
23e na Trinitatis
10.30 uur
Mw ds. M. Brouwer
10.30 uur
Mw H. Spier
10.30 uur
mw drs B. Heckel
10.30 uur
Muziekdienst, Adriaan van Leeuwen
zondag 17 november 2024
24e na Trinitatis
10.30 uur
Ds A. van der Stoel
10.30 uur
Ds G. Riemer m.m.v. cantorij
10.30 uur
Ds. H. Spoelstra
10.30 uur
Ds. S. van Kammen
zondag 24 november 2024
Eeuwigheidszondag

10.30 uur
Ds.A. Wöhle

10.30 uur
Mw drs E. Aarsen-Schiering

10.30 uur
Ds. S. van Kammen

zondag 01 december 2024
1e Advent
10.30 uur
Ds. A. van der Stoel
10.30 uur
Ds. G. Riemer
10.30 uur
Ds. S. van Kammen, H. Avondmaal
10.30 uur
Laatdienst
zondag 8 december 2024
2e Advent
10.30 uur
Ds. H. Donga
10.30 uur
Ds. N. Vlaming
10.30 uur
Ds. G. Scholten
10.30 uur
Zangdienst
zondag 15 december 2024
3e Advent
10.30 uur
Ds.A. Wöhle, H. Avondmaal (Ronde Lutherse??)
10.30 uur
Ds. G. Riemer
10.30 uur
Ds. S. van Kammen
10.30 uur
Ds. S. Rozendaal
Zondag 22 december 2024
4e Advent

10.30 uur
Ds. A. van der Stoel

10.30 uur
mw dr C. Pumplun

10.30 uur
Ds. S. van Kammen

dinsdag 24 december 2024
Kerstavond

16.00 uur
ds A. van der Stoel in MLK

21.30 uur
Ds. A. Wöhle in OLK 

19.00 uur 
ds. G. Riemer, H. Avondmaal

21.00 uur
Ds. S. van Kammen m.m.v. cantorij

21.30 uur
Mw ds. Y. Bos

zondag 29 december 2024

10.30 uur
Ds. S. van Kammen

zondag 29 december 2024
Oudejaarsdag

17.00 uur
Mw drs E. Aarsen

maandag 05 januari 2025
Epifanie

10.30 uur
Ds. S. van Kammen

zondag 12 januari 2025
1e na Epifanie